Sedací nábytek Thonet zapadne nejen do obývacího pokoje domácnosti, ale i do salónku stylové restaurace. Pohodlná prostorná křesla, elegantní židle, moderní houpací křesla nebo lehátka ocení především znalci nábytkového designu a milovníci zajímavých tvarů a barev.

V nabídce sedacího nábytku do domácnosti i do restaurací najdete originální ohýbané dřevěné židle, ale i sedací nábytek s kovovými konstrukcemi doplněný o barevné textilní čalounění a pohodlné polstrování. Vybírat můžete z klasicky barevných židlí a křesel v antracitovém, hnědém i šedém provedení, ale i z výrazně barevného nábytku třeba v sytě červených odstínech.

Výhodou židlí a křesel Thonet je jejich vysoká variabilita a možnost kombinování jednotlivých prvků. Pořiďte si sedací nábytek Thonet!

1 2 3 4 5 6 7

THONET

Bydlení
S 33 N

Další informace

Ceník
Dotaz
Popis:

design - Mart Stam 1926

Jednací židle konferenční, bez područek na pérovce, sedák a opěrák síťovina - černá nebo stříbrná, kostra chrom.

Jednoduchost a elegance - pohodlný, houpací efekt, funkční jednoduché čalounění. Sedák a opěrák je vyroben v síťovině (syntetický materiál). Technologická inovace ohýbaného kovu vedla Marta Stama během 30. let - podobně jako objev ohýbání dřeva Michaelem Thonetem v 19. století – k odvážnému designu určujícímu směr. Dnes společnost Thonet vyrábí série modelů z tohoto období. Všechny z nich jsou považovány za klasiky nábytkářské historie.

V x Š x H: 84 x 50 x 67

Další varianta:

S 34 N - sedák a opěrák síťovina, područky potažené gumovou pryží