Sedací nábytek Thonet zapadne nejen do obývacího pokoje domácnosti, ale i do salónku stylové restaurace. Pohodlná prostorná křesla, elegantní židle, moderní houpací křesla nebo lehátka ocení především znalci nábytkového designu a milovníci zajímavých tvarů a barev.

V nabídce sedacího nábytku do domácnosti i do restaurací najdete originální ohýbané dřevěné židle, ale i sedací nábytek s kovovými konstrukcemi doplněný o barevné textilní čalounění a pohodlné polstrování. Vybírat můžete z klasicky barevných židlí a křesel v antracitovém, hnědém i šedém provedení, ale i z výrazně barevného nábytku třeba v sytě červených odstínech.

Výhodou židlí a křesel Thonet je jejich vysoká variabilita a možnost kombinování jednotlivých prvků. Pořiďte si sedací nábytek Thonet!

1 2 3 4 5

THONET

Bydlení
S 43

Další informace

Ceník
Dotaz
Popis:

design - Mart Stam 1931

Jednací židle konferenční bez područek, na pérovce, kostra chrom, sedák a opěrák čalouněná lisovaná překližka.
Čalouněno látkou nebo kůží.

Diskrétní elegance dává modelu S43 design, který ztělesňuje moderního ducha své doby – a to také znázorňuje soudobost designu, který je evidentní v celé historii firmy Gebrüder Thonet GmbH ve Frankenbergu, Německo. Model S43 hrál důležitou roli v kolekci ocelového nábytku Thonet po 70 let. Sedák a opěrák z lisované překližky - mořené nebo lakované s konstrukcí chromovanou nebo lakovanou.

V x Š x H: 82 x 44 x 53

Další varianty:

S 43 ST - sedák a opěrák lisovaná překližka, bez područek, stohovatelná

S 43 F - sedák a opěrák lisovaná překližka, dřevěné područky

S 43 FST - sedák a opěrák lisovaná překližka, dřevěné područky, stohovatelná